KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757303
nr 1275 7303
Marita Möller
(f. 1953), Sverige
Akvarell, Blomster. Signerad, 35x25 cm
Marita Möller, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:37:53
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr